KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13272574
nr 1327 2574
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade, 1970,33x43 cm
Kondition: slitage, skador
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:11:44
300 kr
350 kr
400 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren